Dijital dönüşümde de KOBİ'lerin yanındayız

Bülent Oğuz ile KOBİ’lere sundukları mobil bankacılık hizmetlerini konuştuk...

24.05.2017 14:20:310
Paylaş Tweet Paylaş
Dijital dönüşümde de KOBİ'lerin yanındayız
TEMİNAT DESTEĞİ VERİYORUZ
SÜREÇLER HIZLANDI

KOBİ’lerin finansmana erişimde en önemli ihtiyaçlarından biri teminat. Kredi Garanti Fonu ile imzaladığımız yeni protokolle Hazine kaynaklı Portföy Garanti Sistemi Programı’nı KOBİ’lerin hizmetine sunduk. Yeni protokolle süreçler çok hızlandı ve çok daha geniş kitlelere teminat desteği sağlanabilir oldu.
ÜST LİMİT 12 MİLYON TL
KOBİ’lerin çeşitli finansman ihtiyaçları için teminat desteğiyle sunulan bu uygulamayla KOBİ’lere yüzde 90 kefalet oranıyla firma ya da grup başına 12 milyon TL kredi üst limitiyle kredi imkanı sunuluyor. Akbank KOBİ Bankacılığı olarak teminat ihtiyacı olan bütün KOBİ’lere bu desteği verme konusunda hazırız. KGF teminatlı kredilerden yararlanmak isteyen tüm KOBİ’leri Akbank şubelerine bekliyoruz.
KOSGEB İŞBİRLİĞİ
Esnafın ve KOBİ’lerin rekabet gücünü artırmak ve büyümelerine destek olmak için “sıfır faizli, uygun geri ödemeli” kredi veriyoruz. KOSGEB ile yapılan işbirliğimizle esnaf ve KOBİ’ler 50 bin liraya kadar, 12 ay ödemesiz, sonraki dönemde 3 ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli ve 3 yıl vadeli “Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği”ni Akbank şubelerinden alabiliyorlar.

KOBİLERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ
TEK YERDEN YÖNETİM

KOBİ’lerimiz, bir mobil ve internet platformu olan Akbank Direkt İşim ile hem bireysel bankacılık hem şirketleriyle ilgili bütün işlemlerini tek bir yerde yönetebiliyor. Akbank Direkt İşim uygulamasıyla KOBİ’ler, nakit akışlarını kolaylıkla takip edebiliyor ve hesaplarına ait gelir ve giderlerini izleyebiliyorlar.
FİNANS AVANTAJI FAZLA
Uygulama gelir ve giderler için gelecek dönem tahmini bakiye hesaplama özelliği de taşıyor. Ayrıca gerçekleşmemiş ödemelere ilişkin uyarıyla bilgilendirme gibi başka birçok avantajı sunuyor.
REKABET SORGULAMA
Akbank POS sahibi KOBİ’ler çalışma koşulları, günlük ciro gerçekleşmeleri, gün sonu raporları ve kampanyalar hakkında tüm bilgilere Akbank Direkt İşim uygulamasından erişebiliyor, bir nevi kendi işlerini kendileri görebiliyorlar. Bunun ötesinde Akbank üye iş yerleri bulunduğu lokasyon ve sektörlerine göre kendisiyle aynı sektörde faaliyet gösteren diğer üye iş yerlerine ait ortalama ciro bilgilerine ulaşarak rekabette nerede olduklarını da görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz