Art grubun büyüme planları

Art Grup'un büyüme planlarında yurtdışı önemli bir yer tutmaya devam edecek görünüyor.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Art grubun büyüme planları

KKTC'Yİ TANITACAK

Art Grup, sadece Türkiye'de değil yurtdışında güçlü pozisyona sahip bir ajans. Tiran, Arnavutluk ve Bakü'de de operasyonları olan ajans, son olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin de dünya tanıtım konkurunu kazandı. Bundan sonra da Art Grup'un büyüme planlarında yurtdışı önemli bir yer tutmaya devam edecek görünüyor.

ORTADOĞU PLANLARI

Büyümede Ortadoğu'yu da kapsamak istediklerini belirten ajansın yönetim kurulu başkanı Özgür Sağlam, son gelişmeler nedeniyle bu planı şimdilik askıya aldıklarını ifade ediyor. Sağlam, planlarını şöyle özetliyor: "Ortadoğu'da yaşanan sıkıntılardan dolayı oraya açılmak konusunda projeleri erteledik. Özellikle 2010 yılında Suriye ile başlamak istiyorduk. Fakat onun yerine Azerbaycan'daki ülke müdürümüz önümüzdeki ay itibariyle Almanya projesi için gidiyor.

ALMANYA'DA POTANSİYEL VAR
Almanya'da etnik pazarlama alanında bir girişim olacak. Etnik pazarlama açısından orada çok büyük bir potansiyel görüyoruz. Özellikle Türklere hitap eden ve ulaşmak isteyen global markalar için hedef orada hizmet üretmek" diyor. Türkiye pazarına gelince... Bu yıl reklam pastasının yüzde 25 büyüyeceğini tahmin eden Sağlam, büyümede inşaat ve OTC pazarının etkili olacağı düşüncesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz