"Genel müdürlük zamanı geldi"

Levent Topçuoğlu, turizm sektöründe şehir otelciliğinde kazandığı önemli birikimi son 5 yıldır resort otellere aktarıyor.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Genel müdürlük zamanı geldi

9 yıl çalıştığı Çırağan Sarayı'nın efsane yöneticilerinden biri olan Topçuoğlu, Mardan Palace'ın ardından Susesi Luxury Resort'te kalite standartlarının çıtasının nasıl yükseltileceğini sektöre gösteriyor. Şu an otelin tüm bölümlerinden sorumlu genel müdür yardımcısı olan Topçuoğlu ile kariyer hedefini ve gündeminin en önemli maddelerini konuştum. "Artık genel müdürlük zamanı geldi" diyen Topçuoğlu'nun bir sonraki adımında onu genel müdür olarak göreceğiz. Ayrıca şu sıralar 30 yıllık turizm ve otelcilik deneyimlerini aktaracağı bir ya da birden fazla kitap hazırlığında. ilki otelcilikte yaşadığı komik, hatta trajikomik anılarını paylaşacağı kitabı 1 yıl içinde okurlarıyla buluşacak. Topçuoğlu'nun ikinci kitabı ise iyi bir otelcinin servis ve kalite için neler yapması gerektiği konusunu işleyen bir kaynak kitap niteliği taşıyacak.
Topçuoğlu, Susesi Luxury Resort'teki gündemi hakkında ise şöyle konuşuyor: "Kalitesiyle tanınan bir oteliz, Kalite çıtasını her zaman en tepede tutmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Karşılamadan uğurlamaya kadar tatil otelciliğinde ilkleri misafirlerimize yaşatacağız."


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz