"Sabancı'dan flaş satın alma!"

Carrefoursa Antalya Market tarafından işletilen 1'e1 süpermarket mağazasının 29 tanesini 31.5 milyon liraya satın aldı

17 MART, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Sabancı'dan flaş satın alma!
Carrefoursa Antalya Market tarafından işletilen 1'e1 süpermarket mağazasının 29 adedi için toplam 31.5 milyon lira artı KDV bedelle devralmak için sözleşme imzaladı.

ŞİRKETTEN KAP'A AÇIKLAMA YAPILDI

Carrefoursa'dan KAP'a yapılan açıklamada, Rekabet Kurulu onayı sonrası devir işlemlerinin gerçekleşeceği belirtildi.

GÜL'DEN 'ADAYLIK' AÇIKLAMASI! TIKLAYIN!

29 mağazanın CarrefourSA tarafından devralınmasını değerlendiren CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, vites büyütme yılı olarak belirledikleri 2015 yılında ciro ve kârlılık adına büyümek istediklerini, bu doğrultuda da yılın ikinci satın almasına imza attıklarını belirterek; “Bugüne kadar sektörün satın alma veya birleşmelere açık olduğunu dile getirmiştik. Bu doğrultuda da ikinci satın alma hamlemizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

CarrefourSA olarak gelecek aylarda da karşımıza çıkabilecek uygun fırsatları değerlendirebiliriz. Burada önemli olan atılacak adımların markaya olacak katkısıdır. Müşterilerimiz için yakın, keyifli, güvenilir ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedefliyoruz. CarrefourSA bünyesine katılan 29 yeni marketle bu hedefimize ve organize perakende sektöründe hak ettiğimiz konuma doğru bir adım daha yaklaştık. İnanıyoruz ki yatırımlarımız doğrultusunda tüketicilerimizin aklına gelen ilk marka olacağız.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz