İbrahim Polat'a 'Ömür Boyu Başarı' ödülü

Marriott International Avrupa otelleri Franchise Konferansında İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat'a Marriott Otel Grubu tarafından '' Ömür Boyu Başarı Ödülü '' verildi.

11.07.2018 12:52:000
Paylaş Tweet Paylaş
İbrahim Polat'a 'Ömür Boyu Başarı' ödülü

13 - 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Milano'da gerçekleştirilen Marriott International Avrupa otelleri Franchise Konferansında İbrahim Polat Holding  Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat'a Marriott Otel Grubu tarafından '' Ömür Boyu Başarı Ödülü '' verildi.

İbrahim Polat; Avrupa’da  franchise sistemini uygulamada öncülük yapmış olması,  Marriott ile alt markalarının Türkiye’de bilinirliğini sağlayarak, Türkiye’ye ilk Renaissance otelini açması ve her sene gösterilen üstün başarılarla marka değerini çok üst düzeylere taşıması nedeniyle, dünyanın en büyük otel grubu Marriott tarafından bu ödüle layık görüldü.

 “Ömür Boyu Başarı Ödülü”  Marriott otelleri Avrupa Başkanı Amy Mc Pherson tarafından İbrahim Polat adına toplantıda hazır bulunan Polat Turizm Genel Müdürü  Anıl Boydaş Tınaz’a takdim edildi.

Yaklaşık 25 senedir Marriott markasının Türkiye’de tanınmasında önemli rol oynayan Polat Turizm Otelcilik ve Ticaret A.Ş’nin İstanbul’da hizmet veren Renaissance Polat Istanbul Hotel ve Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ile Erzurum’daki Polat Erzurum Resort Hotel olmak üzere Türkiye’de 3 oteli bulunuyor.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz