“Kiralamak için ideal konut arıyoruz”

İstanbul genelinde daireler kiralayan Blueground'un Türkiye Genel Müdürü Berker Yağcı, İstanbul’da 2020 yılında 1000 daireye ulaşmayı planladıklarını söylüyor.

30.04.2019 15:12:000
Paylaş Tweet Paylaş
“Kiralamak için ideal konut arıyoruz”

İstanbul’da kurumsal şirketlerin yabancı çalışanlarının ve bireysel kullanıcıların konaklama ihtiyacı her geçen gün artıyor. İstanbul genelinde hem bireysel ev sahiplerinden hem de Krea, Mint ve Bay İnşaat gibi inşaat şirketlerinden daireler kiralayan Blueground, bu ihtiyacı karşılamaya dönük adımlar atıyor.

Ev sahiplerine sabit nakit akışı garantisi veren şirket, Maslak, Etiler, Levent, Ulus, Bebek, Göktürk ve Caddebostan gibi en çok rağbet gören semtlerdeki daireleri kiralıyor.

“TOPLAM 1800 DAİREYE ULAŞTIK”

Blueground Türkiye Genel Müdürü Berker Yağcı, İstanbul’da 2020 yılında 1000 daireye ulaşmayı planladıklarını söylüyor. Yağcı, şöyle konuşuyor:

“Blueground, portföyünü genişletmek için ideal konutlar arıyor. Şirket, konut yatırımı yapmayı planlayan veya mevcut yatırımını en kazançlı şekilde değerlendirmek isteyen ev sahibi ve kurumlarla iş birliklerine devam ediyor. Blueground portföyüne katılan yatırımcılar, kısa sürede Amerika, Dubai, Atina ve İstanbul’da toplam 1800 daireye ulaşan şirketin geleceğine ortak oluyor. Dünya genelinde 50 şehirde 50 bin daireye ulaşmayı hedefleyen Blueground, yüzlerce iş gezgini ve bireysel kiracıya kolay bir kiralama süreci, konforlu ve mobil bir yaşam deneyimi sunmaya devam ediyor.”

'Blueground'un İstanbul'daki eşyalı dairelerini incelemek için tıklayın'   


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz