Papara'da yeni atama

Papara’da Kartlı Ödeme Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörlüğüne Erhan Tomur getirildi.

20.08.2019 11:17:000
Paylaş Tweet Paylaş
Papara'da yeni atama

Elektronik para şirketlerinden Papara’nın Kartlı Ödeme Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörlüğü pozisyonuna bankacılık ve ödeme sistemleri dünyasının yakından tanıdığı Erhan Tomur getirildi.

 2003 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Erhan Tomur, 2003-2006 ve 2010-2018 yılları arasında QNB Finansbank’ta çalıştı. Bu zamanlar içinde, Ödeme Sistemlerinde, Bireysel Kredi Kartları, Banka Kartları, KMH, Ticari Kartlar ve POS ürünleri ile ilgili ürün ve portföy yönetimi yöneticiliği ve Perakende Bankacılık’ta ise İşletme Bankacılığı Satış ve Obi Bankacılığı pazarlamadan sorumlu yöneticilik görevlerini üstlendi. 2007-2010 yılları arasında TEB’de, Kredi kartları Portfoy Yönetimi ve Akbank’ta Bireysel Bankacılık Müşteri Segment Yönetimi yöneticiliği yapan Erhan Tomur, son olarak Turkcell bünyesinde bulunan Paycell’e ait Paycell Wallet ve Paycell Card ürünlerinin ürün yönetimi, satış stratejilerinin belirlenmesi, ürünün geliştirilmesi alanlarında görev almıştı.

Papara’nın CEO’su İlker Diker , yeni atama ile ilgili, "Sektörün önemli ve deneyimli isimlerinden biri olan Erhan Tomur’u şirketimize katılmasıyla birçok başarılı işe imza atacağımıza inanıyorum.” derken, Erhan Tomur da kısa zamanda böylesi başarılı işlere imza atarak Türkiyenin en büyük Fintech’lerinden biri haline gelen Paparada çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum dedi.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz