HIZLI BÜYÜMENİN SIRRI PAZARLAMADA

Şeyma Öncel Bayıksel


Nasıl Başardım?


HIZLI BÜYÜMENİN SIRRI PAZARLAMADA

Ozan Diren’le Dimes’in 1997 yılından sonraki hızlı atağını, reklam ve pazarlamayla ulaşılan yeni gücünü, yurtdışı piyasalara açılma öyküsünü konuştuk:

27 EKİM, 2014

HAZIR GİYİM DEVİNİN ŞAŞIRTAN DÖNÜŞÜMÜ

Bu büyük dönüşümün mimarlarından Vahap Küçük’le bir araya geldim. Kendi ağzından LC Waikiki’nin başarılı değişimini ve bu değişimin ardından şirketin nasıl Türkiye’nin en büyük hazır giyim devi olmayı başardığını konuştum:.

27 EKİM, 2014

"BU KADARINI HAYAL ETMEMİŞTİK"

Türkiye’nin son 10 yılda en hızlı büyüyen gruplarından Keskinoğlu’nun bu büyüme başarısını şirketin yönetim kurulu başkanı Fevzi Keskinoğlu’yla konuştuk.

27 EKİM, 2014

"2017'YE HAZIRLANIYORUM"

Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından birinin yaratıcısı Avni Çelik’in ağzından kendisini başarıya taşıyan diğer detayları...

27 EKİM, 2014

"HAYALLERİMİN PEŞİNDEN GİTTİM"

Türk iş dünyasının önemli isimlerinden Nafi Güral’ın ağzından bu başarının sırları ve yeni girişiminin öyküsü...

27 EKİM, 2014

"BENİM ASIL İŞİM YARATICILIK"

Grubun da otomatiğe bağlanmış bir fark yaratma kültürü var” diyen Cem Boyner’le yeni ve başarılı marka yaratma stratejisini konuştuk.

27 EKİM, 2014

"BUGÜNLERİ HAYAL ETMEDİM"

Nurettin Eroğlu’yla 37 ülkede 650 mağazaya ulaşan dev zinciri nasıl oluşturduğunu ve bu agresif büyümeyi nasıl yönettiğini konuştuk.

27 EKİM, 2014

"AVRUPA'YA PARAŞÜTLE İNDİM"

Mehmet Ziylan, dünyanın önde gelen markasını nasıl ikna ettiğini ve bu satın alma sonrasında dünya ligine nasıl girmeyi başardığını anlattı.

27 EKİM, 2014

HEDEF DÜNYA MARKASI OLMAK

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurulları Başkanı Enver Yücel’le yurtdışı açılımını nasıl gerçekleştirdiğini ve bu alanda nasıl başarı elde ettiğini konuştuk.

27 EKİM, 2014