"ASLA YILMADIM YOLA DEVAM ETTİM"

Şeyma Öncel Bayıksel


Nasıl Başardım?FARKIMIZ YERLİ OLMAK

Son 15 yıldır ortalama yüzde 20 büyüyen bir markayı perakende gibi zor bir sektörde nasıl yarattıklarını ise şöyle özetledi.

31 EKİM, 2014

"İNANDIK BAŞARDIK"

Dünyagöz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu’yla Türkiye’nin ilk branş hastanesinin nasıl yarattığını ve sektörde yarattığı ilkleri konuştuk.

27 EKİM, 2014

"TÜRKİYE'DE YAZILIMI BİZ OTURTTUK"

Tuğrul Tekbulut, Logo Yazılım’ın bugünlere nasıl geldiğini ve başarısının sırrını Tekbulut, şöyle anlatıyor:

27 EKİM, 2014

"FARKIMIZ YERLİ OLMAK"

Bu başarıda söz sahibi olan Makro Market Genel Müdürü Mehmet Songör, Son 15 yıldır ortalama yüzde 20 büyüyen bir markayı perakende gibi zor bir sektörde nasıl yarattıklarını özetledi.

27 EKİM, 2014

BİMEKS NEYİ FARKLI YAPTI?

BimeksYönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks’in neyi farklı yapıp dünya devlerinin başarılı olamadığı elektronik perakende sektöründe ön sıralara geçmeyi başardığını ise şöyle anlatıyor...

27 EKİM, 2014

"HEDEF BÖLGESEL GÜÇ OLMAK"

Sarten Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sarıbekir, küçük bir ambalaj şirketinden bir ambalaj devine dönüşme hikayelerini ise şöyle anlatıyor.

27 EKİM, 2014

"AMATÖR LİGDEN ÇIKTIK AMAÇ ŞAMPİYONLUK"

Hasan Önder’in ağzından bu hızlı büyümenin arkasında yatan refleksler ve kısa sürede ulaştıkları hacmin başarı öyküsünü dinledik.

27 EKİM, 2014

"FARKLI MODEL BİZİ BÜYÜTTÜ"

Erol Bilecik, Türkiye’de olmayan bir modeli uygulayarak, dünya markalarının tercih ettiği şirket olmalarının arkasındaki başarı öyküsünün detaylarını anlattı.

27 EKİM, 2014

"SİMİT FİKRİNE İNANDIM"

Başta “Olur mu” denilen ancak şu anda herkesin son derece başarılı bulduğu Simit Sarayı fikrini nasıl hayata geçirdiğini Okutur’un ağzından dinledim. İşte detayları...

27 EKİM, 2014

İLKLER KAZANDIRDI

Nef’in diğer farklarını ve son dönemde yakaladığı başarının sırrını Erden Timur’dan dinledim. İşte sizler için önemli bulduğum birkaç satırbaşı...

27 EKİM, 2014

LİG ATLATAN DÖNÜŞÜM

Doğtaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş’ı bugün sektörde mobilya yatırımcıları alanında 2’nci sıraya nasıl taşıdıklarını anlattı.

27 EKİM, 2014

"HEDEF 2014'TE LİDERLİK"

Parex, müthiş bir girişim öyküsü…

27 EKİM, 2014

"MÜŞTERİYİ DİNLEDİK KAZANDIK"

Yılmaz Yılmaz’la, hazır giyim gibi rekabetin bol olduğu bir sektörde zirveye doğru basamakları nasıl çıktıklarını konuştuk.

27 EKİM, 2014

"DOĞRU ÖNGÖRÜLER VE ÇOK ÇALIŞMAK BÜYÜTTÜ"

Nihat Özdemir’le Limak’ın bu hızlı büyüyüşünü, altyapı projelerindeki iddiasını ve 3’üncü Havalimanı İhalesi’ni konuştuk.

27 EKİM, 2014