"Asla yılmadım yola devam ettim"

Şeyma Öncel Bayıksel


Nasıl Başardım?Farkımız yerli olmak

Son 15 yıldır ortalama yüzde 20 büyüyen bir markayı perakende gibi zor bir sektörde nasıl yarattıklarını ise şöyle özetledi.

31 EKİM, 2014

"İnandık başardık"

Dünyagöz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu’yla Türkiye’nin ilk branş hastanesinin nasıl yarattığını ve sektörde yarattığı ilkleri konuştuk.

27 EKİM, 2014

"Türkiye'de yazılımı biz oturttuk"

Tuğrul Tekbulut, Logo Yazılım’ın bugünlere nasıl geldiğini ve başarısının sırrını Tekbulut, şöyle anlatıyor:

27 EKİM, 2014

"Farkımız yerli olmak"

Bu başarıda söz sahibi olan Makro Market Genel Müdürü Mehmet Songör, Son 15 yıldır ortalama yüzde 20 büyüyen bir markayı perakende gibi zor bir sektörde nasıl yarattıklarını özetledi.

27 EKİM, 2014

Bimeks neyi farklı yaptı?

BimeksYönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks’in neyi farklı yapıp dünya devlerinin başarılı olamadığı elektronik perakende sektöründe ön sıralara geçmeyi başardığını ise şöyle anlatıyor...

27 EKİM, 2014

"Hedef bölgesel güç olmak"

Sarten Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sarıbekir, küçük bir ambalaj şirketinden bir ambalaj devine dönüşme hikayelerini ise şöyle anlatıyor.

27 EKİM, 2014

"Amatör ligden çıktık amaç şampiyonluk"

Hasan Önder’in ağzından bu hızlı büyümenin arkasında yatan refleksler ve kısa sürede ulaştıkları hacmin başarı öyküsünü dinledik.

27 EKİM, 2014

"Farklı model bizi büyüttü"

Erol Bilecik, Türkiye’de olmayan bir modeli uygulayarak, dünya markalarının tercih ettiği şirket olmalarının arkasındaki başarı öyküsünün detaylarını anlattı.

27 EKİM, 2014

"Simit fikrine inandım"

Başta “Olur mu” denilen ancak şu anda herkesin son derece başarılı bulduğu Simit Sarayı fikrini nasıl hayata geçirdiğini Okutur’un ağzından dinledim. İşte detayları...

27 EKİM, 2014

İlkler kazandırdı

Nef’in diğer farklarını ve son dönemde yakaladığı başarının sırrını Erden Timur’dan dinledim. İşte sizler için önemli bulduğum birkaç satırbaşı...

27 EKİM, 2014

Lig atlatan dönüşüm

Doğtaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş’ı bugün sektörde mobilya yatırımcıları alanında 2’nci sıraya nasıl taşıdıklarını anlattı.

27 EKİM, 2014

"Hedef 2014'te liderlik"

Parex, müthiş bir girişim öyküsü…

27 EKİM, 2014

"Müşteriyi dinledik kazandık"

Yılmaz Yılmaz’la, hazır giyim gibi rekabetin bol olduğu bir sektörde zirveye doğru basamakları nasıl çıktıklarını konuştuk.

27 EKİM, 2014

"Doğru öngörüler ve çok çalışmak büyüttü"

Nihat Özdemir’le Limak’ın bu hızlı büyüyüşünü, altyapı projelerindeki iddiasını ve 3’üncü Havalimanı İhalesi’ni konuştuk.

27 EKİM, 2014