Ortak gelecege 65 yıllık yatırım

Kurulduğu günden bugüne kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) çalışmalarında yer almaya önem veren Akbank, bugün Türkiye’nin en değerli şirketlerinden biri.

16.06.2014 19:14:330
Paylaş Tweet Paylaş
Ortak gelecege 65 yıllık yatırım
65 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kurumlan arasında yer alan Akbank, sosyal sorumluluğun tüm alanlarında her yıl onlarca proje yürütüyor. Akbank, kültür-sanat projelerinden girişimciliğe, çevreden gençlere kadar çok geniş bir a,landa kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları sürdürüyor.

Akbank ’ın sosyal sorumluluk alanındaki yüksek katılım ve etkiye sahip projelerinin bir kısmı da gençlere ulaşmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) çalışmalarında yer almaya önem veren Akbank, bugün Türkiye’nin en değerli şirketlerinden biri.

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası 2012 sıralamasına göre yaklaşık 2,1 milyar dolar marka değeriyle Türkiye’nin en değerli banka markası.

Akbank, ürün ve hizmetleri, operasyonları, insan kaynakları politikaları, iş süreçleri, gerçekleştirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle gelecek nesillerin yaşam kalitesini artıran ve kalıcı kılan çalışmalara öncülük ediyor.

Finansal performansının yanında etik, çevresel, sosyal ve ekonomik önceliklerin de önemine olan inancıyla Akbank, kendi alanlarında ilk projeleriyle Türkiye’nin ortak
geleceğine yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

Nüfusunun yarısı 30 yaşın altında olan Türkiye, çok genç bir nüfusa sahip. Yeni teknolojileri hızla benimseyen ve kullanan bu genç nüfus ülkemizin ileriye dönük en önemli demografik avantajları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz