CEO'nun tatil planları

Yazın gelmesiyle birlikte CEO’lar da tatil planı yapıyor. Peki kaç gün tatil yapıp, nereye gidecekler?

28.12.2016 14:33:280
Paylaş Tweet Paylaş
CEO'nun tatil planları
“GOLF VE SÖRF, TATİL GÜZERGAHINI BELİRLİYOR”
 CENK KIVILCIM CİSCO TÜRKİYE CEO’SU 
3 HAFTA TATİL

Bu yaz farklı tatil planlarım var, Golf oynamak ve çocuklarımla birlikte kaliteli vakit geçirmek için Belek bölgesine gideceğim. Ayrıca, ailemin diğer fertleriyle de beraber olduğumuz Ayvalık’taki yazlığımıza mutlaka uğrayacağım. Son olarak Alaçatı’da sörf yapmak için de zaman ayırmak istiyorum. Bayramtatillerini birleştirerek 2 hafta tatil planlıyorum. Ayrıca daha sonra 1 hafta daha izin almayı planladım.
FAVORİ OTELLER
Alaçatı’da butik otel tercih ediyoruz. Belek’te mutlaka tatil köyü, Ayvalık’ta ise kendi evimizde kalıyoruz. Alaçatı’da sörf alanına yakınlığı ve hizmet kalitesine dikkat ediyorum. Belek’te ise golf oynayabileceğim ve çocuklarımın (14 ve 5 yaşında Alara ve Alis adlı iki kızım var) iyi eğlenebileceği tatil köylerini tercih ediyorum. Alaçatı’da Solto ve Port Alaçatı genelde tercih ettiğimiz yerler. Belekte ise Gloria ve Max Royal’i tercih ediyorum. Aktivite dolu ve ailemle ve dostlarımla hep birlikte olduğum tatil benim için ideal tatildir.

“YENİ OTELLER KEŞFEDİYORUZ”
HİLAL SUERDEM KİĞILI CEO’SU

“Bu yaz 1 haftalık tatil planladım. Aynı zamanda bayramları değerlendireceğim. Ağustosta çıkacağım tatile. Tatil için sevdiğim rotalar Köyceğiz, Antalya, Bodrum, Alaçatı ve Kemer. Bu yıl Kemer’de yeni açılan Maxxroyal’ı merak ediyorum. Ayrıca değerli dostlarımız Mehmet Nane, Nihat Özdemir ve Avi Alkaş’ın birlikte kurduğu Bozburun’daki Miamai’ye gideceğim. Ailemle tatile çıkmaktan keyif alıyorum. Ailemle birlikte, sakin ve huzurlu bir tatil benim için ideal tatil oluyor. Değişik yerleri görmeyi tercih ediyorum.”

“ÇOCUKLAR BÜYÜYÜNCE TATİL BELDESİ DEĞİŞTİ”
ARZU ASLAN KESİMER TAT GIDA CEO’SU
TATİL SÜRESİ UZADI

Geçen yıl ilk defa üç hafta tatil yaptım. Bu yıl da üç hafta tatil yapmayı hedefliyoruz. Hafta sonları Alaçatı ve Bozcaada’ya mutlaka gidiyoruz. Yazın yurtdışına gitmiyorum. Domates mevsimi olduğu için fabrikalara yakın olmam gerekiyor. Kışın hafta sonları yurtdışına tatil amaçlı gidiyoruz.  
“KIZLAR BODRUM’A GİTMEK İSTİYOR”
Daha önce Kaz Dağlarına ailemin evine gidiyorduk tatile. Benim iki kızım var; Büyüğü 20, küçüğü 6 yaşında. Büyük kızım büyüdü ve Bodrum’a gitmek istiyor. Bu nedenle iki yıldır Bodrum Yalıkavak’ta ev kiralıyoruz. İki kızıma da hitap edecek bir tatil oluyor.
NEDEN EV?
Otel tercih etmedim. Evde 6 yaşındaki çocuğun ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabiliyorsunuz. Son yıllarda yurtdışına giderken de ev paylaşım sistemiyle ev kiralamaya başladık. Tatili denize girerek, kitap okuyarak geçiriyorum. 6 yaşındaki kızımla kumda oyun oynamayı seviyorum.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz