Oyunun yeni adı fark-toring!

Faktoring sektörü, uzun zamandır beklediği kanuna kavuştu.

1.06.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Oyunun yeni adı fark-toring!


DERYA EKEMEN FİDAN / HSBC FAKTORİNG GRUP BAŞKANI
HİZMET KALİTESİ ÖN PLANA ÇIKACAK
MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜM

Biz HSBC olarak ileride yaşanacak rekabetin hizmet çeşitliliği ve hizmet kalitesine odaklanacağı bilinciyle büyüyor ve bu yönde hareket ediyoruz. Halka açık olmamız nedeniyle bu anlamda sektördeki diğer oyunculardan ayrıştığımızı söyleyebiliriz. Müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik ürün yapılandırıyoruz.
OLUMLU GERİ DÖNÜŞ
Örneğin tedarikçi finansmanı işlemlerinde ürünü tamamen müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda ele alıp, ticareti özelinde kendisi ve tedarikçiye en uygun yapıyı oluşturuyoruz. Bu şekilde ele aldığımız ve sürdürdüğümüz projelerle ilgili olarak müşterilerimizden oldukça olumlu geri dönüş alıyoruz.
GLOBAL STANDARTLARDA HİZMET
HSBC Türkiye olarak özellikle sektörün dinamiklerini takip ederek, bağlı bulunduğumuz HSBC grubunun diğer ofisleriyle grubun politikalarına paralel faaliyet gösteriyoruz. Dolaysıyla, özellikle HSBC Türkiye bünyesinde faaliyet gösteriyor olmamız, HSBC grubunun bütün dünyada uyguladığı global standartlarda faaliyet göstermemize ve dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip edebilmemize olanak sağlıyor.

CAN GÜNEY / LİDER FAKTORİNG GENEL MÜDÜRÜ
BANKACILIK DIŞI FİNANSIN EN BÜYÜĞÜ OLACAĞIZ"
KANUN ETKİSİ

Sektörümüzün kendine ait bir kanuna ilk kez sahip olmasının ve bu kanunla beraber gelen tüm bu olumlu değişikliklerin hızlı büyümeye pozitif katkı sağlayacağı aşikar. Türk finans sektöründe faktoring önem kazanmaya devam edecek ve bilinirliği artacak. Sektörün önümüzdeki 5 yıllık süre zarfında çift haneli büyüme sergileyeceğini öngörüyoruz. Bankacılık dışı finansal sektörün en büyük oyuncusu faktoring olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz