Beğeni peşinde!

“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri”nden biri olmak pek çok şirketin hedefinde yer alıyor...

30.01.2017 15:28:340
Paylaş Tweet Paylaş
Beğeni peşinde!
“MEMNUNİYETİ EN YÜKSEĞE ÇIKARACAĞIZ”
Tahincioğlu İnşaat, önümüzdeki dönemde de ayrıcalıklı projelere odaklanarak sektöründe en beğenilenler kategorisine çıkmayı planlıyor. Tahincioğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bunu nasıl yapacaklarını detaylarıyla şöyle paylaşıyor: “Tahincioğlu olarak yaptığımız ayrıcalıklı ve nitelikli projelerle her zaman sektör ve müşterilerimiz için en iyisini yapmak adına çalıştık. Sektörde daha önce uygulanmamış ya da ince detaylarda daha önceki örneklerinden ayrışan projeler yapmaya önem veriyoruz. Bugüne kadar sektöre değer katan pek çok projeye imza attık bundan sonra da aynı yolda aynı titizlikle yürümeye devam edeceğiz. Bizim için önemli olan hem sektörümüz için hem tüketicilerimiz için en etkili stratejiyi belirleyip sonuca odaklanmak. Bizi tercih eden müşterilerimize en doğru kanaldan, en doğru mesajla ulaşmaya ve ihtiyaç duydukları yaşam alanlarına yönelik projeler üretmeye ve satış sonrası desteğimizi artırmaya devam edeceğiz. Tahincioğlu olarak projelerimizin tercih edilmesinde de güven ve güçlü marka kimliğimiz öne çıkıyor. Müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya çıkarmak, satış ve satış sonrası süreçlerimizi daha da iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

“HIZLI BÜYÜMEDE ÖNCÜ OLDUK”
Antalya merkezli AGT, ağaç ürünleri sektörünün güçlü oyuncularından… Şirketin satış ve pazarlamadan sorumlu grup başkanı Şirzat Subaşı, en beğenilenler arasına girmek için önlerine koydukları yol haritasına dair şu bilgileri veriyor: “1984’te Antalya’da kurulan AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde, MDF, MDF-LAM, panel, profil üretimiyle mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veriyor. Yola çıktığımız ilk gün hedefimiz, beğenilmekten ziyade işimizi en iyi şekilde yapmaktı. Bu hedefle hep daha iyisini yapmak için ilerledik. Bugün geldiğimiz noktada ise durum biraz farklı. Bir yaşam alanı için gereken tüm ahşap malzemeyi bünyemizde üretebiliyoruz. Balkanlar, İran ve Rusya başta olmak üzere 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. 2015 yılında elde ettiğimiz 500 milyon TL’yi aşan ciroyla yaklaşık yüzde 45’lik bir büyüme gerçekleştirdik. Bu büyümeyle sektöründe Türkiye’de ve dünyada hızlı büyüyen şirketler arasında öncü olmayı başardık. Bu başarı bizi örnek bir şirket haline getirdi. Bu durumun bugün, sektörün en beğenilen şirketlerinden biri olmamızı sağladığını söyleyebiliriz. Ürün farklılığı ve çeşitliliğimiz üzerinden sürdürdüğümüz markalaşma iddiamızı önümüzdeki yıl da sürdüreceğiz.”

“HİKAYESİ GÜÇLÜ BİR MARKA YARATACAĞIZ”

Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal, kuruldukları 2005’ten bu yana hem Arvento adını markalaştırmak hem Türkiye’de hiç tanınmayan takip sistemlerini ve M2M teknolojilerini yaygınlaştırmak için çalıştıklarını söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Amacımız bir yandan gerçekten beğenilen ve talep edilen bir marka yaratmak diğer yandan da geleceğin teknolojisi olarak tanımlanan M2M teknolojilerini ülkemizde tanıtmak oldu. Bu nedenle hem duruşu hem ürün ve hizmetleriyle beğenilen bir marka olmak için 11 yıldır hız kesmeden çalışıyoruz. Yazılım ve donanım üreten bir teknoloji şirketi olarak hem insan kaynağına hem donanımsal anlamda dünya çapındaki teknolojilere koşullar ne olursa olsun ciddi yatırım yapıyoruz. Bütün bunları yaparken içine kapalı bir yapı yerine hem çalışanlarımızın hem müşterilerimizin gurur duyacağı bir marka yaratmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla pazarlama iletişimine, insan kaynaklarına ve sosyal sorumluluk projelerine yatırım yapıyor ve çok önem veriyoruz. Amacımız beğenilen sürdürülebilir başarı hikayesi olan güçlü bir marka yaratmak. Ayrıca sadece ülkemizde değil yurt dışında da alanında markalaşmak ve bir Türk teknoloji şirketi olarak dünyada da lider konuma geçmek istiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz