Sürdürülebilirlikten ilham almayı sürdüreceğiz

Unilever, 100 yılı aşkın süredir Türkiye’de hızlı tüketim ürünleri sektörüne yön veriyor.

24.02.2016 15:04:330
Paylaş Tweet Paylaş
Sürdürülebilirlikten ilham almayı sürdüreceğiz
DÖNÜŞTÜRÜYORUZ
2010 yılında iş planımızı ve büyüme hedeflerimizi sürdürülebilir bir çerçevede yeniden tasarladık. Sürdürülebilirlik konusunu iş yapış felsefesi olarak benimsedik ve faaliyetlerimizin her aşamasına bu anlayışı entegre etmeye başladık. İşimizi büyütürken büyümemizin çevreye ve topluma olan etkilerini olumlu bir biçimde dönüştürmeye gayret ettik.
SORUMLU DURUŞ
2014 yılında şirketimizin büyümesinin yarısından fazlası sürdürülebilir yaşamı destekleyen markalarımızdan kaynaklandı. Dokunduğumuz her kişi ve kuruma karşı şeffaf ve sorumlu duruşumuzu korumaya devam edeceğiz. Planlarımızı daha geniş kitlelere duyurmayı ve tüm paydaşlarımızı bu plana dahil ederek birlikte hareket etmeyi amaçlıyoruz. Ortaya koyduğumuz tüm projelerde, sürdürülebilirlikten ilham almaya devam edeceğiz.
DOĞRU OKUYORUZ
Araştırmalar gösteriyor ki tüketiciler, daha yaşanabilir çevre ve sürdürülebilir gelecek adına sorumluluk hissediyor ve şirketleri de satın alma davranışlarıyla bu sorumluluğu paylaşmaya davet ve teşvik ediyor. Biz bu mesajı çok doğru okuyan bir şirket olarak tüketicilerimizin isteklerini iyi anlayıp taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Doğa dostu prosedürlerle üretip pazara sunuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz