"Her ödül sorumluluğumuzu katladı"

Yıldız Entegre Ağaç Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız, hedeflerinin artık dünya klasmanında en iyi yere gelmek olduğunu söylüyor.

18 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Her ödül sorumluluğumuzu katladı
Yıldız Entegre, orman ürünleri sektörünün önemli oyuncularından biri. Şirket, bugün toplam 7 tesiste üretim yapıyor, 40’tan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Bugüne kadar gerek Türkiye’de gerekse dünyanın farklı yerlerinde pek çok kurum ve kuruluştan ödül alan şirketin yönetim kurulu üyesi Hakkı Yıldız, “işinizi iyi yaparsanız, çok çalışırsanız ödüller kendiliğinden gelir” diyor.

Bütün ödülleri, bütün başarıları yaşadıklarına dikkat çeken Yıldız, “Her ödülle sorumluluğumuzun katlandığının farkındayız” diye konuşuyor. Yıldız Entegre, bugün 7 tesisinde ürettiği ürünleri 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden, orman ürünleri sektörünün önemli oyuncularından biri.

2 bine yakın çalışanıyla sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam eden şirket, geçen yıl Körfez Liman Tesisleri’nin kapasitesinin büyütülmesiyle ilgili yatırımıyla dikkati çektiği gibi Kocaeli’nde ikinci bir liman yatırımına da başladı.

Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 50’de yer alan ve hem Türkiye’de hem de İzmit’te en yüksek Gelir Vergisi veren kurumlar arasında yer alan şirket, başarılarını aldığı ödüllerle de perçinliyor.

Yıldız Entegre Ağaç Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız, hedeflerinin artık dünya klasmanında en iyi yere gelmek olduğunu söylüyor. Yıldız konuşmasını şöyle sürdürüyor: “Diğer bütün ödülleri, bütün başarıları yaşadık. Hedefimiz, bir Türk firması olan Yıldız Entegre’nin, hele de orman alanları açısından çok da iyi bir sıralamada yer almayan

Türkiye’den bir orman ürünleri markasının dünyanın en büyük üreticisi olmasıdır. Bundan büyük bir hedef, bir heyecan olabilir mi?”
Yıldız Entegre olarak toplamda kaç ödülünüz bulunuyor? Aldığımız ödüllerin sayısını doğru telaffuz etmek zor. Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 50 arasına girişimiz, Türkiye’de ve İzmit’te en yüksek gelir vergisi veren kurumlar arasında yer alışımız ilk akla gelenler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz