"Sırrı mükemmel deneyime odaklanmak"

NG Hotels Turizm Koordinatörü Kamil Berk, “Özellikle ödül alabilmek için bir strateji izlemek yerine misafirlerimize mükemmel deneyimler yaşatma amacına odaklanmış durumdayız, bu çalışmalarımız beraberinde ödülleri getiriyor” diyor.

18 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Sırrı mükemmel deneyime odaklanmak
NG Hotels Turizm Grubu, grubun ilk 5 yıldızlı projesi olan ng güral sapanca oteliyle pek çok ödül aldı. Ayrıca geçtiğimiz yıl yüzde 41 gibi etkileyici bir büyümeye ulaştı. NG Hotels Turizm Koordinatörü Kamil Berk, “özellikle ödül alabilmek için bir strateji izlemek yerine misafirlerimize mükemmel deneyimler yaşatma amacına odaklanmış durumdayız, bu çalışmalarımız beraberinde ödülleri getiriyor” diyor.

Kütahya Seramik ve Kütahya Porselen’in de sahibi olan Güral Ailesi, yaklaşık beş yıl once girdiği turizm sektöründe NG Hotels markasıyla başarılı bir tablo çiziyor. 2013  yılında 2012 yılına göre yüzde 41 büyüyen NG Hotels Turizm Grubu, ilk 5 yıldızlı projesi olan NG Güral Sapanca oteliyle pek çok ödül aldı.

NG Güral Sapanca’nın Türkiye’nin yedi kalite belgesine sahip ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olduğunu söyleyen NG Hotels Turizm Koordinatörü Kamil Berk, “Özellikle ödül alabilmek için bir strateji izlemek yerine misafirlerimize mükemmel deneyimler yaşatma amacına odaklanmış durumdayız, bu çalışmalarımız beraberinde ödülleri getiriyor” diyor.

Personelin eğitimine her yıl önemli miktarda maddi kaynak ve zaman ayırdıklarını söyleyen Berk, bu sayede hizmet kalitesini üst seviyede tutarak geliştirdiklerini vurguluyor.

Sizin için özel önemi olan bir ödül var mı?
Bizim için aldığımız tüm ödüller çok özel. Aldığımız ödülleri birbirinden ayırmamız mümkün değil.

Ödül almak şirketiniz için ne ifade ediyor?
NG Hotels olarak kalite, insan kaynakları ve pazarlama alanlarında ciddi yatırımlar yapan; bu konulara çok önem veren bir grubuz. Almış olduğumuz ödüller sürekli daha ileri seviyeye taşımaya çalıştığımız hizmet kalitesinde doğru yolda olduğumuzun en önemli ifadesi bizim için.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz