"Seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz”

Amadeus Türkiye Genel Müdürü Eric Willems, “Türkiye’deki seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz” dedi.

13.04.2017 17:13:050
Paylaş Tweet Paylaş
"Seyahat acentelerini dünyaya  entegre ediyoruz”
190 üzeri ülkede hizmet veren, dünyanın en yaygın kullanılan havayolları internet rezervasyon motoru ve küresel seyahat endüstrisinin lider teknoloji çözümleri sağlayıcısı Amadeus’un Türkiye Genel Müdürü Eric Willems, “Türkiye’de ki seyahat acentelerini dünyaya entegre ediyoruz” dedi.

Türkiye’de 1994 yılından beri faaliyet gösteren küresel teknoloji çözümleri sağlayıcısı Amadeus Türkiye Genel Müdürü Eric Willems, “Türkiye’de 1000’den fazla anlaşmalı turizm acentesi ve 4900’den fazla rezervasyon terminalimiz bulunuyor. Bu rakamlarla Türkiye’de pazar lideriyiz. Türkiye’deki acenteleri dünyaya entegre ediyoruz. Çalıştığımız acentelere sadece teknik destek ve bilişim desteği değil danışmanlık hizmeti veriyoruz" dedi.

Türkiye’de 20’den fazla üniversitenin turizm bölümlerinde Amadeus terminalleri bulunduğuna işaret eden Willems, "Turizm sektörünün gelişebilmesi için kullanıcılara en hızlı, en uygun ve en kapsamlı çözümleri sunabilmek için çok ciddi bir şekilde çalışıyoruz.” diye konuştu.

30 yıllık birikim


Global’de 2017 yılı itibariyle 30. yıllarını doldurduklarına vurgu yapan Willems, 1987 yılında kurulmuş olan Amadeus’un bu yıl 30.yılını kutladığını belirtti. 30 yılın henüz bir başlangıç olduğunu ifade eden Eric Willems, 30 yıldır iş birlikleriyle ve inovasyonla seyahat ve turizm sektörünü hep daha ileriye taşıdıklarını söyledi. Bu hedef doğrultusunda Amadeus'un dünyada 20 lokasyonda araştırma ve geliştirme merkezi bulunduğunu ve 2004 yılından bu yana Ar-Ge’ye 4 milyon euro'dan fazla yatırım yaptığını sözlerine ekledi. Willems, bugün dünyanın her tarafındaki müşterilerine milyarlarca insanın seyahatlerini daha iyi planlamaları için çözümler sunduklarını belirtti.

Türkiye’de tek olan platformumuz Amadeus360 ile seyahat acentelerinin günlük işlerini kolaylaştıracak pratik çözümler sunduklarını anlatan Willems, "Geleneksel rezervasyon sisteminin dışında otel, tren, otobüs gibi tüm ihtiyaçları bir arada karşılayabilen bir platform. Seyahat acenteleri Amadeus360 platformunu kullanarak şu anda 31’den fazla küresel ve bölgesel otel sağlayıcısının ürünlerinin dağıtımını tek bir kanaldan yapabiliyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz