YENİ NESİL YİYECEK İÇECEK MARKALARI

Fatoş Karahasan


Pazarlama


YENİ NESİL YİYECEK İÇECEK MARKALARI

Kısa sürede başarılı adımlar atan Selim Ellialtı, ülkemizin ihtiyacı olan yeni nesil girişimci ihtiyacına çok güzel bir örnek sunuyor.

26 MAYIS, 2014

PAŞABAHÇE DÜNYAYA AÇILIYOR

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel'den aldığım bilgiye göre Paşabahçe önümüzdeki günlerde dünyaya açılarak ülkemizin tasarım zevkini yaymaya hazırlanıyor.

26 MAYIS, 2014

ARÇELİK YENİ ATILIMLARA HAZIRLANIYOR

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik Genel Müdürü Levent Çakıroğlu’nun verdiği bilgiye göre Arçelik, yurt dışında hem mevcut markalarına yatırım yapmaya hem de stratejik ortaklıklara ve marka satın almaya devam edecek.

26 MAYIS, 2014

TÜRKİYE NASIL LÜKS BİR MARKA YARATABİLİR?

Belek’te düzenlenen Turkish Airlines Open Golf Turnuvası sırasında ETS yönetim Kurulu Başkanı ve Maxx Royal Otel zincirlerinin sahibi Mehmet Ersoy’dan 3 yıl önce yarattığı Maxx Royal markasının gelişimini dinledim.

26 MAYIS, 2014

TEFAL AR-GE İLE BÜYÜYOR

SEB'in büyüklüğünün gerisindeki en önemli unsur AR-GE. Kuruluş, her yıl toplam cirosunun yüzde 5'lik bölümünü AR-GE çalışmalarına ayırıyor.

26 MAYIS, 2014

WELDESS DAY'IN YARATICISINA ÖDÜL

Belgin Aksoy, son dönemde Wellness Day'in tanıtımı için dünyanın önde gelen isimleriyle çalışıyor.

26 MAYIS, 2014

MİLLİ YAĞIMIZ DESTEK BEKLİYOR

Komili, Kırlangıç ve Madra markalarıyla sektörün en büyük oyuncusu olan Ana Gıda Genel Müdürü Ümit Ersoy’dan aldığım bilgiye göre son 10 yılda zeytin alanlarımız yüzde 30 oranında büyüdü.

26 MAYIS, 2014

PERAKENDE GÜNLER'NDEN ÖNE ÇIKAN NOTLAR

Soysal Danışmanlık tarafından düzenlenen 13’üncü Perakende Günleri, bu yıl da sektörün genç ve deneyimli pek çok önemli ismini bir araya getirdi.

26 MAYIS, 2014

DOĞRU BESLENME MUTLULUK GETİRİYOR

Sağlık sorunlarının azalması, yaşam kalitesinin artması ve daha sağlıklı nesiller oluşması için diyetisyenler, mühendisler, bilim adamları birlikte çözüm arıyor.

26 MAYIS, 2014

3 YILDA YARIM MİLYONLUK SATIŞ

Hakan Koçer, 2014 yılında piyasaya sürecekleri ekonomik ürünlerin kuruluşun satışını ikiye katlayacağını ve 1 milyon ürün satışına erişeceklerini belirtiyor.

26 MAYIS, 2014

AKILLI MAKİNELER VE AKILLI PAZARLAMA

Şirketler, pazarlama çalışmalarını abonelerine ait gerçek demografik bilgiler doğrultusunda yönlendirebiliyor ve etkinliklerini artıracak yaklaşımlar geliştiriyorlar.

26 MAYIS, 2014

TRAFİK DEDEKTİFLERİ

Nurten Öztürk, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan “Aklımızda trafik ile ilgili bir proje var, sponsor olur musunuz?” çağrısını alınca yıllardır yapmak istediği trafik eğitimi çalışmasına başlama kararı almış.

26 MAYIS, 2014

BAŞARININ ANAHTARI"SOSYAL İŞ"TE

Pam Chandor’la Capital için özel bir söyleşi gerçekleştirdik. Kendisine yeni dünya düzeninin dinamiklerini ve sosyal iş alanında neler yapılabileceğini sorduk.

4 MAYIS, 2014

ROLLS ROYCE TAŞKONAKLARI SEÇTİ

Türkiye’de doğal dokuya sahip çıkan, geçmişi yaşatan yatırımların sayısı yavaş da olsa giderek artıyor. Bu tesisler unutulmaz deneyimler arayan üst gelir grubundaki yabancı turistlerin kısa sürede dikkatini çekiyor.

4 MAYIS, 2014

EN KAPSAMLI GİRİŞİM BANKACILIĞI

TEB Girişim Bankacılığı kapsamında Ataşehir'de açılan Girişim Evi'nde, girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunuldu. 10 ayda 3 bin 500 girişimciye 900 saat eğitim verildi.

13 NİSAN, 2014