Hedefim büyük başarılar

Nil Dumansızoğlu


Zirve Yolu


Hedefim büyük başarılar

Onur Altınbaş, bugün şirketin 28 ülkeden sorumlu genel müdürü. Altınbaş, görev aldığı sürede Türkiye'nin stratejik bir bölge olmasını sağladı.

26 MAYIS, 2014

Büyümeden feragat etmeyeceğiz

Sebilcioğlu'nun ING Emeklilik'te de gündemi hayli yoğun. ING Emeklilik'in Türkiye'de hızla büyüyen operasyonlarında mali işler biriminin yönetim karar süreçlerine destek olacak şekilde yapılanmasından sorumlu.

26 MAYIS, 2014

Jokerdim,üretimden satışa geçtim

Her mühendis hayatı boyunca bir cam fabrikası göremez. Bu süreçte başarılı oldum. Yönetim için bir nevi jokerdim, Satış konusundaki yeteneğimi görerek beni üretimden satışa kaydırdılar.”

26 MAYIS, 2014

Öğrencilik hayallerimi gerçekleştirdim

Bora Tanrıkulu, "Üniversite yıllarımdaki hayallerimi kariyerim boyunca gerçekleştirdim. Gerek ulusal gerekse uluslararası pek çok markayı yönettim" diyor.

13 MAYIS, 2014

STK'ların kurumsallaşmasına katkı sağlayacağım

Günay, özel sektörde yönetici olmakla STK yönetmenin en temel farkını şöyle ifade ediyor: "ikisinde de girdi paradır ama diğerinde çıktı da paradır. Burada çıktının duygusal boyutu var.

13 MAYIS, 2014

Sırrım mobil olmak

Bosch'taki tüm kariyeri boyunca unutulmaz iş deneyimleri edindiğini anlatan Sonnenberg, başarısının sırrının mobil olmak olduğunu söylüyor.

13 MAYIS, 2014

Avrupa'da ilk 3'e gireceğiz

Serkan Dural, 2023 hedeflerinin Avrupa'nın en başarılı 3 perakendecisinden biri olmak olduğunu belirtiyor.

20 NİSAN, 2014

Yönetici ihracatında merkez olacağız

Göçgün, ajandasının önemli maddelerini ise şöyle aktarıyor: "Henkel İçinde liderliği teşvik edip destekleyeceğim. Şirket içinde yetenek yönetimini geliştirmek en önemli amaçlarım arasında

20 NİSAN, 2014

Başarıyı pazarlamada buldu

Tanyer, kariyer hedefini şöyle açıklıyor: “Unilever'de pek çok kategori var. Hedefim, farklı ülkelerde ve farklı kategorilerde görev alıp unutulmayacak başarılı işlere imza atmak.”

20 NİSAN, 2014