Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2014 için geri sayım başladı

Türkiye’nin En İyi İşverenleri Benchmark araştırması geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm hızı ile devam ediyor.

1 ŞUBAT, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2014 için geri sayım başladı

İşletmelerin geleceği ve sürdürülebilirliğinin en önemli parçalarından biri olan kurum kültürünün gelişimi ve mükemmel iş yeri kültürünün oluşturulması üzerine global ölçekte 50 ülkede araştırma, eğitim ve danışmanlık  hizmetleri sunan Great Place to Work Enstitüsü'nün En iyi İşverenleri belirlediği Türkiye’nin En İyi İşverenleri Benchmark araştırması geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda tüm hızı ile devam ediyor.

Capital Dergisi medya işbirliği ile 2013 yılında ilki düzenlenen, en iyi işverenlerin belirlenmesi ve bu yönde gelişim gösteren şirketlerin ödüllendirilmesi aynı zamanda kamuoyu ile paylaşılmasını amaçlayan araştırma işveren markalarını geliştirmek ve yatırım yapmak  isteyen tüm sektörden şirketlerin ilgisini çekmekte.

2014 araştırma döneminde ülkemizde faaliyet gösteren ve farklı sektörlerden  60’ın üzerinde şirketin katılım gerçekleştirdiği  araştırmanın sonuçları mayıs ayında gerçekleştirilecek bir gala ile sahiplerini bulacak.

Araştırmaya katılan şirketlerin sektör detaylarına baktığımızda, finans, sigorta, bilişim ve hızlı tüketim faaliyetinde bulunan şirketlerin yoğun ilgisini görmekteyiz.

2015 yılı araştırması için başvuru süreçlerinin devam ettiği ve 20 den fazla çalışan sayısına sahip tüm şirketlerin katılımına açık olan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015 yılı araştırması için son başvuru tarihi 31 Kasım 2014

Detaylar için tıklayın.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.