900 bin KOBİ'ye ulaştık

Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun’la, DenizBank’ın KOBİ’lere yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerini, bu alandaki çalışmalarını ve hedeflerini konuştuk.

30.03.2014 13:36:470
Paylaş Tweet Paylaş
900 bin KOBİ'ye ulaştık
DenizBank, KOBİ bankacılığında Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından... Son 20 yılda 900 bin KOBİ’ye ulaşan banka, KOBİ’lere yönelik yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, KOBİ’lere ölçeklerine göre ihtiyaç duydukları hizmetleri sunduklarını söylüyor.

2014’e ilişkin tahminleri ise “KOBİ kredilerinde sektör yüzde 20 düzeyinde büyüyecek. DenizBank’ta ise KOBİ’lere kullandırdığımız kredilerin yüzde 30 artacağını düşünüyoruz” diyerek ortaya koyuyor.

DenizBank KOBİ Bankacılığı bölümü, 2004 yılında hayata geçti. O günden bu yana 900 bin KOBİ’ye bankacılık hizmetleriyle ulaşmış durumda. Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, DenizBank KOBİ Bankacılığı ekibi olarak temel yaklaşımlarının KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirerek kaliteli ve hızlı hizmet sunmak olduğunu söylüyor.

Geçen zaman içinde, KOBİ’lere ölçeklerine göre ihtiyaç duydukları hizmetleri tespit eden ve sunan bir yapı kurduklarını söylüyor. Gökhan Sun’la, DenizBank’ın KOBİ’lere yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerini, bu alandaki çalışmalarını ve hedeflerini konuştuk:

DenizBank olarak yazarkasa POS faaliyetlerinizden bahseder misiniz?
Türkiye ve dünyada ilk olan bu uygulamaya esnafın, işletmelerin ayak uydurabilmesi için, onlarla birlikte hareket ediyoruz. Ödeme sistemlerindeki yeni dönemle birlikte gelen yeni uygulamanın yeterince anlaşılmadığını fark ettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz