Hayalleri süsleyen ödüller

Türkiye’nin bol ödüllü şirketleri, her yıl daha iyisini hedefliyor. İşte Arçelik’ten Avea’ya, Akmerkez’den Richmond Nua’ya, Novartis’ten DYO’ya Türkiye’nin ödül şampiyonlarının hedeflerindeki ödüller...

16 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Hayalleri süsleyen ödüller
Şirketler için ödül demek, başarının onayı, prestij, motivasyon, gurur demek. Bu nedenle her şirketin hayalinde, sektörünün en iyi ödüllerine sahip olmak var. Türkiye’nin bol ödüllü şirketleri de bu nedenle kendilerine bir ajanda belirliyor.

Sektörde fark yaratmaya çalışırken, en iyi ödüllerle başarılarını pekiştirmenin planlarını yapıyorlar. İşte Arçelik’ten Avea’ya, Novartıs’ten DYO’ya, Akmerkez’den Richmond Nua’ya Türkiye’nin ödül şampiyonlarının hedeflerindeki ödüller...

Ödüllerin şirketler için önemi büyük. Çünkü her bir ödül, şirketlerin başarısını onaylarken rakiplerine karşı daha güçlü bir pozisyon alacak motivasyonu sağlıyor. Yeni müşteri kazanımı, çalışan sadakati ve finansal sonuçlara yansıyacak güçlü işbirliklerinin önünü açıyor. Örneğin Avea CEO’su Erkan Akdemir için ödüller kutup yıldızı işlevi görüyor.

Akdemir, “Bir anlamda ödüller, bizim için yol gösteren kutup yıldızı niteliğinde. Bu nedenle hedeflerimizi tescilleyen her ödülle anılmaktan mutluluk duyarız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geniş bir yelpazede, farklı başlıklarda, alanının en iyisi ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görüldük.

Almış olduğumuz ödüllerin kalite standartlarımızı daha da yükseltmek ve müşterilerimize daha iyisini sunabilmek için bizleri motive ettiğini söyleyebilirim” diye konuşuyor.

Novartis Türkiye Başkanı Güldem Berkman ise pek çok alanda aldıkları ödüllerin keyfini sürerken her zaman kendileriyle yarıştıklarını belirtiyor ve şöyle devam ediyor: “Hastalarımızın karşılanmamış ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler bulmak amacıyla çalışıyoruz.

Bu çözümlerin onların hayatını kolaylaştırması ve yaşam kalitesini artırması bizim için en değerli ödül. Mümkün olan en yeni tedavileri geliştirmek ve hastalarımızın hayatına değer katabilmek için kendimizle yarışıyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz