"Kalbimdeki özel proje"

Günümüzün kurumsal şirketleri aynı anda onlarca kurumsal sosyal sorumluluk projesini birlikte yürütüyor. Ancak bazıları var ki liderler için bu projelerin anlamı bambaşka...

30 MAYIS, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Kalbimdeki özel proje
Örneğin, Türkiye’nin en uzun soluklu KSS projelerinden “Temiz Tuvalet Kampanyası”, Opet Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk’ün çocuğu gibi. Öztürk, yürüttükleri birçok çalışma olmasına rağmen “Temiz Tuvalet Kampanyası bizim ilk göz ağrımız. Onun yeri başka” diyor. Borusan Holding CEO’su Agah Uğur için, “Annemin İşi Benim Geleceğim” kampanyası ayrı bir anlam taşıyor.

Tabloyu görmek için görsele tıklayın.
Sağlıktaki çalışmalarıyla öne çıkan Anadolu Grubu’nun patronu Tuncay Özilhan ise “ASM bünyesinde yürüttüğümüz ‘Bedelsiz Sağlık Hizmetleri’ benim için çok kıymetli” diye konuşuyor. İşte liderler için en anlamlı sosyal sorumluluk projeleri.

"SAĞLIĞIN YERİ BAŞKA"
Anadolu Grubu, sadece gıda ve içecekteki yatırımlarıyla değil, güçlü sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan gruplardan. Özellikle sağlık ve spora verdiği destek, kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.

Grubun yönetim kurulu başkanı Tuncay Özilhan için her iki alanda yürütülen çalışmalar son derece anlamlı. Hatta sosyal sorumluluk faaliyetlerine bizzat katılmaya özen gösteriyor. Ama “en değerlisini” sorduğumuzda “Sağlığın yeri başka” diyor ve şöyle devam ediyor:

“Sağlık bizim için hep öncelikli oldu. Zaten Anadolu Vakfı da önce onursal başkanlarımız Kamil Yazıcı ve İzzet Özilhan tarafından, ihtiyacı olanlara karşılıksız yardım etme hedefiyle kuruldu. Yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri içinde en önemsediklerimin başında, sağlıktaki çalışmalarımız geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz