Koç'tan buz gibi eylem!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi, iş kadını Caroline Koç'tan ALS'ye destek...

25.08.2014 13:39:180
Paylaş Tweet Paylaş
Koç'tan buz gibi eylem!
ALS hakkında farkındalık yaratmak için yapılan baştan aşağı buzlu su dökme kampanyasına Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi, iş kadını Caroline Koç da katıldı.

Bilindiği gibi Mustafa Koç’un halası Suna Kıraç yıllardır ALS hastalığı ile mücadele ediyor. Lüks ev tekstili ve kahve üreten Haremlique markasının patronu olan Caroline Koç, kampanyaya desteğini sosyal medyadaki Instagram hesabından paylaştı. Milliyet'in haberine göre eski ABD Başkanı George Bush’tan Microsoft’un patronu Bill Gates’e kadar birçok tanınmış ismin katıldığı kampanyada, başından aşağı buzlu su döken kişi, ‘meydan okuyarak’ başkalarını da kampanyaya çağırabiliyor. Ayrıca ALS kampanyasına para yardımı da yapılıyor.    

'MADDİ VE MANEVİ DESTEĞE HAZIRIM'
Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan rolüyle tanınan Selma Ergeç’in ‘meydan okumasını’ kabul eden Koç, “Maddi ve manevi desteğe hazırım” diyerek başından aşağı bir kova soğuk suyu boca ettirdi. Caroline Koç, ardından neyzen Mercan Dede, oyuncu Kıvanç Kasabalı ve işkadını Noona Smith Petersen’e meydan okuyarak onları da kampanyaya desteğe çağırdı. Koç, yardımlar için als.org.tr’nin adresini de paylaştı.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz