Ödül finansal büyüme sağlıyor

Avis&Budget Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekinci, ödüllerin şirketleri için önemini ve sağladığı kazanımları Capital Awards’a anlattı.

25.06.2014 09:08:190
Paylaş Tweet Paylaş
Ödül finansal büyüme sağlıyor
Avis&Budget, bugune kadar birçok kategoride pek çok ödül kazandı. Son olarak 2013 yılında dünya seyahat ödülleri’nde “en iyi araç kiralama şirketi” ödülünü aldıklarını belirten Avıs&Budget Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekinci, ödül kazanmanın müşteri bağlılığı ve yeni müşteri kazanımı anlamında markalarına olan ilgiyi sürekli canlı ve yüksek tuttuğunu söylüyor. “bu talep de doğal olarak finansal göstergelere olumlu yansıyor. Aldığımız ödüllerle, lisans sahibi markalarımız olan avıs ve budget grup ülkeleri nezdinde de prestij kazanıyoruz” diyor.

Avis&Budget, araç kiralamada sektörün lider şirketi. Finansal rakamları ile istikrarlı bir büyüme performansına sahip olan şirket, aldığı ödüllerle de büyümesini destekliyor. Avis Türkiye olarak ilk 1988’de düzenlenen Avis EMEA (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya) toplantısında “Yılın En Başarılı Lisansiye Ülkesi” ödülünü alan şirket, son yedi yıldır müşteri memnuniyeti sıralamasında Avrupa birincisi seçiliyor.

Budget olarak Türkiye’deki faaliyetlerine 2007 yılında başladıklarını belirten Avis&Budget Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekinci, bu operasyonla aldıkları ilk ödülün ise 2009 yılında Budget EMEA (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya) bölgesi “En Başarılı Pazarlama Uygulaması” ödülü olduğunu anlatıyor.

Ödül kazanmanın müşteri bağlılığı ve yeni müşteri kazanımı anlamında markalarına olan ilgiyi sürekli canlı ve yüksek tuttuğunu belirten Ekinci, “Bu talep de doğal olarak finansal göstergelere olumlu yansıyor.

Aldığımız ödüllerle, lisans sahibi markalarımız olan Avis ve Budget grup ülkeleri nezdinde de prestij kazanıyoruz. Avis ve Budget Grup’un yükselen yıldızı olmamız, yapacağımız yeni yatırım ve işbirliklerimizi artırmamızı ve dolayısıyla finansal büyümemizi de sağlıyor” diye konuşuyor. Avis&Budget Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekinci, ödüllerin şirketleri için önemini ve sağladığı kazanımları Capital Awards’a anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz