Takdir edilmek en büyük ödül

“Takdir edilen uygulamalarımız, en büyük ödülümüz” diyen Çakıcı, diğer sorularımızı yanıtladı.

24 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Takdir edilmek en büyük ödül
Schneider Electric, dünyada da Türkiye’de de sürdürülebilirlik alanındaki yatırım ve uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Bu uygulamalar doğrultusunda dünya çapında önemli ödüller alan şirket, Türkiye’deki fabrikalarında da yine sürdürülebilirlik alanında önemli yatırımlar yapıyor.

Bu alandaki çalışmalarının takdir edilmesinin kendileri için en büyük ödül olduğunu dile getiren Schneider Electric Orta Doğu Bölgesi ve Türkiye Pazarlama İletişim Direktörü Meltem Çakıcı, bu uygulamalarının artarak devam edeceğini belirtiyor.

Faaliyetlerini “sürdürülebilirlik” ve “gelecek için enerjiye yatırım” felsefesiyle yürüten Schneider Electric, bu alandaki çalışmalarıyla ön plana çıkıyor. Son dönemde Zayed Geleceğin Enerjisi Yarışması’nın Large Corporation Kategorisi’nde aldığı birincilik ödülüyle adından söz ettiren şirket, Türkiye’deki fabrikalarında ise sürdürülebilirlik alanındaki yatırımlarıyla güçlü yapısını sürdürüyor.

Schneider Electric Orta Doğu Bölgesi ve Türkiye Pazarlama İletişim Direktörü Meltem Çakıcı, aldıkları ödüllerin kurumsal itibarlarına pozitif etki ettiğini belirtse de, kendileri için asıl önem taşıyan noktanın, sürdürülebilirlik odaklı çalışma anlayışlarının takdir edilmesi olduğunun altını çiziyor. “Takdir edilen uygulamalarımız, en büyük ödülümüz” diyen Çakıcı, diğer sorularımızı ise şöyle yanıtladı:

Schneider Electric olarak toplamda kaç ödülünüz bulunuyor? Son dönemde hangi ödülleri aldınız?
Son dönemde aldığımız ödüller arasında, 2012 yılında 5’inci Dünya Gelecek Enerji Zirvesi’nde (WFES) enerjide sürdürülebilir geleceğin yaratılmasına katkı sağlayan inovatif yaklaşımların değerlendirildiği bir yarışma olan Zayed Geleceğin Enerjisi Yarışması’nın Large Corporation Kategorisi’nde aldığımız birincilik ödülü ön plana çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz