Şirket Panosu Haberleri

Şirket Panosu Haberleri

Türk şirket Orta Afrika’nın en büyük kongre ve finans merkezini inşa etti

Kongo Demokratik Cumhuriyeti (KDC) topraklarında mega projelere imza atan Miller Holding iştiraki Milvest, Kinşasa Kongre ve Finans Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

21 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Bilgiçler Yapı'dan 10,2 milyar TL’lik yatırım

7 yılda 7 milyar 100 milyon TL’lik konut ve ticari projelere imzasını atan Bilgiçler Yapı, 2023 yılını 3 milyar 100 milyon TL’lik yeni projesi AKTİM Çarşı -Ofis projesinin hazırlıklarıyla tamamladı.

20 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Akaryakıt istasyonlarında pompa yazar kasaları değişiyor

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Vergi Usul Kanunu 527 tebliği doğrultusunda, mevcut pompa yazar kasaları 2024 yılı ocak ayı sonuna kadar yeni nesil pompa yazarkasalar ile değiştirilecek.

19 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

"Denizde 100 Kadın" belgeseli yayında

Cumhuriyet’in 100. yılında Türkiye'nin her köşesinden gelen ve daha önce hiç denizle buluşmamış kadınları yelken yarışlarına hazırlayan Kotex Türkiye, projeyi bir belgesel haline getirdi.

18 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Dünya markası Skechers'ı 7 yılda ikna etti: Esenyurt ve Urfa'da üretim yapıyor

Dünyanın en tanınmış markaları arasında yer alan Skechers markalı ürünlerin Ar-Ge çalışmaları, tasarımları ve ayakkabı üretimleri genç girişimci Yasin Kavşak kaptanlığındaki Olka Spor A.Ş’ye emanet.

15 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Yeni nesil taşımacılıkta hibrit dönemi başlıyor

Yeni nesil taşımacılığın öncü firmalarından Kargoist’in yaratıcıları Alim Yazlı ve İshak Temel, “Kargo taşımacılığında yenilikler bize hibrit dönemi işaret ediyor” dedi.

14 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Boyner Grup ve KAGİDER'in “İyi işler” projesinde 7. dönem

Kadın girişimcilerin güçlenmesine ve işlerini geliştirmelerine destek olmak amacıyla Boyner Grup ve KAGİDER iş birliğiyle gerçekleştirilen “İyi İşler” projesinin yedinci dönem eğitimleri başladı.

13 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Bayer İlaç'ta yeni atama

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti ve Bayer İlaç Türkiye ve İran Ülke Grubu Başkanı görevine Kasım 2023 itibarıyla Colin Tyrer atandı.

13 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Adel Kalemcilik’te Pazarlama Direktörlüğüne yeni atama

1969 yılından bu yana Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Adel Kalemcilik’te Pazarlama Direktörü pozisyonuna yeni bir atama yapıldı.

12 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

PanPan Un, perakende pazarına girdi

Türkiye’nin en büyük un üretici ve ihracatçılarından Doruk Un, ‘PanPan Un’ markası ile perakende sektörüne güçlü bir giriş yaptı...

9 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Zoom Yapı, 1000 konutun kentsel dönüşümüne başlayacak

Cenap Modanlıoğlu, “Grubumuz bünyesindeki Zoom Yapı 2024’ü kentsel dönüşüm yılı ilan etti. Bu kapsamda gelecek yıl 1000 adet konutun dönüşümüne başlayacağız” dedi.

5 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

İsviçreli Hublot, Türkiye için özel olarak üretti

İsviçreli saat markası Hublot, Türkiye için özel olarak limitli sayıda ürettiği “Deep Green” modelini saat tutkunlarına tanıttı.

4 ARALIK, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Anadolu Grubu, Bi-Fikir ile değer üretiyor

Anadolu Grubu, inovasyon programı “Bi-Fikir” kapsamında çalışanlarının yenilikçi fikirlerini ödüllendirmeye devam ediyor.

30 KASIM, 2023

Şirket Panosu Haberleri

CEO’lara oyun oynatan adam

Takım koçluğu, eğitmenlik ve iş oyunlarını, kurucusu olduğu Skillworkz çatısı altında birleştiren Alp Saraçoğlu, aralarında CEO’ların da bulunduğu üst düzey şirket yöneticilerine oyunlar oynatıyor.

28 KASIM, 2023

Şirket Panosu Haberleri

Papara, Ahbap iş birliğiyle bilime kapı açtı

Ahbap ve Papara iş birliğiyle deprem bölgesindeki çocuklar için gönderilen Bilim Tırı Şakrak, Papara CEO'su Emre Kenci ve Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent’in katılımıyla tanıtıldı.

27 KASIM, 2023