Sanayicilik heyecan işi

Şeyma Öncel Bayıksel


Nasıl Başardım?


Sanayicilik heyecan işi

28 TEMMUZ, 2016
Hedef hep liderlikti

5 ŞUBAT, 2016
"Sermayem çalışkanlığımdı"

Başarının sırrı... Çok çalışmak Başarının en büyük sırrı çok çalışmak diyebilirim. Diğer etkenler ise çevremize ilgi ve saygı göstermek, doğru riskleri yönetmeyi sevmek ve sürekli nasıl bir yenilik ya da icat yapabiliriz diye kafa yormak. Yetkin kadro Aynı hedefe odaklanmış yetkin bir kadroyla çalışmak da çok önemli. Ben samimi olarak bugünlere geleceğimi hiç hayal etmiyordum. Hedeflerim her zaman vardı. Ancak o kadar gençken bu günleri gördüğümü iddia edemem.

14 EYLÜL, 2015

Nasıl Başardım

“ KAFAMIZDA SÜREKLİ BÜYÜME VAR”Bizim kafamızda devamlı büyüme var. Belli bir marjda satış yapıyoruz ve stratejimiz bunun üzerine kurulu. Biz ne kadar çok satarsak o kadar çok büyüyoruz. Bu aynı zamanda emniyetli büyümeyi de sağlıyor. Bugün 900 noktada kira ödüyoruz. Türkiye’nin en fazla kira ödeyen gruplarından biriyiz. Yılda yaklaşık 300 milyon TL’ye yakın bir kira ödememiz oluyor.

26 AĞUSTOS, 2015

Nasıl Başardım

30 TEMMUZ, 2015

Nasıl Başardım

Çeşitlilik büyüttü

20 MAYIS, 2015


Penti'nin sıra dışı dönüşümü

YENİ FIRSATLAR VAR Penti’nin tüketiciyle kurduğu çok kuvveti bir ilişki var. Tüketici bu markaya çok güveniyor. Bu güvenin de bize başka fırsatlar getireceğini düşünüyoruz. Bu fırsatları bugün realize edemememizdeki en önemli neden metrekarelerimizin ufaklığı. Mağazalarımız ortalama 120 metrekare. Önümüzdeki dönemde metrekarelerimizi büyüterek başka alanlara girme planımız var.

12 MART, 2015

Nasıl başardım?

“BENİM OYUN ALANIM DÜNYA”

23 ŞUBAT, 2015